Henkilökunta

Palvelemme teitä yksilöllisesti valiten juuri teille parhaiten sopivan hoitomuodon.
Jorma Eerola

Jorma Eerola

• Toimitusjohtaja
• Fysioterapeutti OMI advanced exam, cert. MDT
• Osteopaatti
• MIProPhysio 2
• Akupunktio
• Trager-terapia

www.jormaeerola.fi

jorma.eerola@laakarikeskusmedical.fi

044-5455515

Esko Harju

Esko Harju

• Työterveyslääkäri, LKT, MBA
• Dos. (kliininen ravitsemustiede ja kirurgia)
• Gastroenterologisen kirurgian erikoislääkäri
• Ortopedian ja traumatologian erikoislääkäri

harju.esko@gmail.com

Matias Junnila

Matias Junnila

  • Yleislääketieteen erikoislääkäri, erikoistuva työterveyslääkäri, yleislääkäri.
Piritta Anias

Piritta Anias

• Psykologi (PsM), Psykoterapeutti
• Työterveyspsykologi

piritta.anias@gmail.com

Lasarus Mitrofanoff

Lasarus Mitrofanoff

• Gynekologian erikoislääkäri, LT, yleislääkäri
• Esteettisiin ja dermatologisiin laserhoitoihin perehtynyt lääkäri (LAHA clinical lecturer)

https://www.youtube.com/watch?v=Dh9b9Rv1XJc&ab_channel=Cityklinikka

Janne Hovi

Janne Hovi

• Osteopaatti D.O.
• Akupunktio
• Urheiluhieroja

www.jannehovi.com

janne.hovi@laakarikeskusmedical.fi

Antti Ylinen

Antti Ylinen

• Työfysioterapeutti
Juho Koski

Juho Koski

• Fysioterapeutti, erikoisosaaminen kiropraktiikka

(Master of Science in Chiropractic)

Jari Salminen

Jari Salminen

• Kiropraktikko
(Master of Science in Chiropractic)

www.kiropraktikkosalminen.fi

044 9853 276

Juho Sorkio

Juho Sorkio

• Fysioterapeutti (AMK), OMI basic exam (erikoistuva)
• Shockwave-hoito
• Geriatria
• Ikääntyneiden kotikäynnit ja kuntoutus

juho.sorkio@laakarikeskusmedical.fi

040-5632887

Petri Karvonen

Petri Karvonen

• Yleislääkäri

info@laakarikeskusmedical.fi

Riitta Kuusela

Riitta Kuusela

• Työterveyshoitaja

riitta.kuusela@laakarikeskusmedical.fi
tyoterveys@laakarikeskusmedical.fi

Tiina Lehtinen

Tiina Lehtinen

• Puheterapeutti

040 532 3470

Teija Silvola

Teija Silvola

• KM, Psykologi, PCC-coach,
• Työyhteisösovittelija,
• Esimiesten ja johtamisen kehittäjä
• Työyhteisövalmentaja

0400 270 504
teija.silvola@dexter.fi

Minna Saarinen

Minna Saarinen

• Jalkaterapeutti (AMK)

045 1816 818

Virpi Hoffrén

Virpi Hoffrén

• Dipl. ravintoterapeutti (funktionaalinen ravintoterapia)

Jorma Tuomainen

Jorma Tuomainen

• Koulutettu hieroja
(faskia käsittelyt)
VINKE PRO

VINKE PRO

Tiia Lääveri
tiia.laaveri@audiobalance.fi
040 180 7343
Vastaanotto

Vastaanotto

• Vastaanotto

010 339 3830
010 339 3831 (työterveys)

info@laakarikeskusmedical.fi

Varaa aika tästä!