Henkilökunta

Palvelemme teitä yksilöllisesti valiten juuri teille parhaiten sopivan hoitomuodon.
Jorma Eerola

Jorma Eerola

• Toimitusjohtaja
• Fysioterapeutti OMI advanced exam, cert. MDT
• Osteopaatti
• MIProPhysio 2
• Akupunktio
• Trager-terapia

www.jormaeerola.fi

jorma.eerola@laakarikeskusmedical.fi

044-5455515

Esko Harju

Esko Harju

• Työterveyslääkäri, LKT, MBA
• Dos. (kliininen ravitsemustiede ja kirurgia)
• Gastroenterologisen kirurgian erikoislääkäri
• Ortopedian ja traumatologian erikoislääkäri

harju.esko@gmail.com

Matias Junnila

Matias Junnila

  • Yleislääketieteen erikoislääkäri
  • Erikoistuva työterveyslääkäri
  • Yleislääkäri
Piritta Anias

Piritta Anias

• Psykologi (PsM), Psykoterapeutti
• Työterveyspsykologi

piritta.anias@gmail.com

Lasarus Mitrofanoff

Lasarus Mitrofanoff

• Gynekologian erikoislääkäri, LT, yleislääkäri
• Esteettisiin ja dermatologisiin laserhoitoihin perehtynyt lääkäri (LAHA clinical lecturer)

Janne Hovi

Janne Hovi

• Osteopaatti D.O.
• Akupunktio
• Urheiluhieroja

Nettiajanvaraus:

www.jannehovi.com/ajanvaraus

janne.hovi@laakarikeskusmedical.fi

janne@jannehovi.com

 

Antti Ylinen

Antti Ylinen

• Työfysioterapeutti
Juho Koski

Juho Koski

• Kiropraktikko

(Master of Science in Chiropractic)

• Fysioterapeutti

Timo Hakala

Timo Hakala

LL, urologian ja kirurgian erikoislääkäri

Juho Sorkio

Juho Sorkio

• Fysioterapeutti (AMK), OMI basic exam
• Shockwave-hoito
• Geriatria
• Ikääntyneiden kotikäynnit ja kuntoutus

juho.sorkio@laakarikeskusmedical.fi

040-5632887

Virpi Hoffrén

Virpi Hoffrén

• Dipl. ravintoterapeutti

(funktionaalinen ravintoterapia)

• Rentoutusvalmentaja

 

040 508 1980

Tuire Karhula

Tuire Karhula

• Työterveyshoitaja

tyoterveys@laakarikeskusmedical.fi

010 339 3831

Tiina Lehtinen

Tiina Lehtinen

• Puheterapeutti

040 532 3470 (Tiina äitiyslomalla toistaiseksi)

Jasmi Aro 040 1480 738

Teija Silvola

Teija Silvola

• KM, Psykologi, PCC-coach,
• Työyhteisösovittelija,
• Esimiesten ja johtamisen kehittäjä
• Työyhteisövalmentaja

0400 270 504
teija.silvola@dexter.fi

Minna Saarinen

Minna Saarinen

• Jalkaterapeutti (AMK)

045 1816 818

Jukka Suonpää

Jukka Suonpää

• Osteopaatti

050 337 0093 (vain puhelin ajanvaraus)

Vastaanotto, Aino Pohjalainen

Vastaanotto, Aino Pohjalainen

• Vastaanotto

010 339 3830
010 339 3831 (työterveys)

info@laakarikeskusmedical.fi

VINKE PRO

VINKE PRO

Tiia Lääveri
tiia.laaveri@audiobalance.fi
040 180 7343

Varaa aika tästä!

lääkärikeskus tampere

UUTTA! Erektiöhäiriö hoito

Ajokorttitodistus alkaen 48,00 €

Erikoislääkärit

Yleislääkärit

Osteopaatit

Kiropraktikko

Fysioterapeutit